×

Choose Your Country or Region

SverigePolskaUSADeutschland

Kontakt

SunRoof Sverige

SunRoof Sverige AB
Svarvargatan 6
462 56 Vänersborg

Telefon
085 028 22 88

Kontakt
kontakt@sunroof.se
samarbete@sunroof.se

Befintliga kunder
mittprojekt@sunroof.se
kundsupport@sunroof.se

Marknadsförfrågningar
marknad@sunroof.se

SunRoof International

SunRoof International Holding AB
Soldatvägen 45
132 45 Saltsjö-Boo

SunRoof USA

Sunroof USA, Inc.
16192 Coastal Highway
Lewes, Delaware 19958
Country of Sussex

SunRoof Tyskland

SunRoof Germany GmbH
Morassistraße 2
80469 München

sunroof-de@sunroof.se

SunRoof Polen

SunRoof Technology Sp. z o.o.
ul. Roosevelta 8,
90-056 Łódź
+48 602 328 343

SunRoof Support

För frågor om SunRoofs lösning, intresseanmälan eller offertförfrågan vänligen kontakta vår sales support. Befintliga kunder som har frågor gällande pågående projekt vänligen kontakta våra Customer Managers, är din installation färdigställd vänligen kontakta vår kundsupport.

Annika Magnil
Sales Support
+46 (0)10 424 86 97
annika.magnil@sunroof.se
kontakt@sunroof.se

Lena Jovander
Customer Manager
+46 (0)70 742 83 67
lena.jovander@sunroof.se
mittprojekt@sunroof.se

Maksimilians Pfafrods
Kundsupport
maksimilians.pfafrods@sunroof.se
kundsupport@sunroof.se

Felix Udenius
Sales Support
+46 (0)70 789 89 21
felix.udenius@sunroof.se
kontakt@sunroof.se

Tommy Nargell
Customer Manager
+46 (0)10 424 86 95
tommy.nargell@sunroof.se
mittprojekt@sunroof.se

Ulf Wilhelmsson
Kundsupport
ulf.wilhelmsson@sunroof.se
kundsupport@sunroof.se

SunRoof Sales

Toni Lattinger
Försäljningschef
toni.lattinger@sunroof.se

Mellersta Sverige

Södermanland, Örebro, Värmland

Julian Lundberg
Regionchef
+46 (0)70 971 24 70
julian.lundberg@sunroof.se

Anton Forsvall
Säljare
+46 (0)79 098 70 21
anton.forsvall@sunroof.se

Robert Germer
Säljare
+46 (0)73 394 38 78
robert.germer@sunroof.se

Peter Andersen
Säljare
+46 (0)76 307 72 62
peter.andersen@sunroof.se

Stockholm/Mälardalen

Västmanlands län, Uppsala,
Stockholm

Thomas Fliesberg
Regionchef
+46 (0)70 322 17 78
thomas.fliesberg@sunroof.se

Christian Wahlquist
Säljare
+46 (0)70 797 72 47
christian.wahlquist@sunroof.se

Philip Larsson
Säljare
+46 (0)79 098 70 18
philip.larsson@sunroof.se

Östra Sverige

Jönköpings län, Kronobergs län

Peter Fridh
Säljare
+ 46 (0)79  098 70 20
peter.fridh@sunroof.se

Skåne

Christian Larsson
Säljare
+ 46 (0)73 322 35 58
christian.larsson@sunroof.se

Västra Sverige

Västra Götaland

Erik Lundahl
Säljare
+46 (0)73 380 84 54
erik.lundahl@sunroof.se

Jonas Flodman
Säljare
+46 (0)73 662 95 31
jonas.flodman@sunroof.se

Stefan Ylivainio
Säljare
+46 (0)70 455 99 88
stefan.ylivainio@sunroof.se

SunRoof Marketing

Thea Petersen
Marknadschef
thea.petersen@sunroof.se

Jens Byggmark
Media & Partners
jens.byggmark@sunroof.se

SunRoof HR

Tomas Hark
Recruitment Manager
tomas.hark@sunroof.se

Har du en fråga? Skriv till oss

Contact SE
TaC *